info@mandicad.com

 +48 794726596 

saknowanie 3d, inżynieria odwrotna, metrologia
  1. pl
  2. sv
  3. en

inż. Tomasz Polewka

tomasz polewka- inżynieria  odwrotna i metrologia

Jesteśmy firmą inżynieryjną dostarczającą naszym klientom usługi z zakresu skanowania 3D, inżynierii odwrotnej, optycznej kontroli jakości wymiarowej, projektowania 3d.  Ponadto tworzymy dokumentację 2D/3D i analizy geometryczne (proste i złożeniowe). Mamy wieloletnie doświadczenie w przemyśle odlewniczym i motoryzacyjnym. Jesteśmy specjalistami jeśli chodzi o technologię formy, modele odlewnicze, elementy maszyn produkcyjnych

Nasza przygoda została zapoczątkowana na krakowskim AGH, gdzie narodziła się nasza pasja. Doświadczenie i wiedzę praktyczną zdobywaliśmy w jednej z lepszych polskich odlewni a później w największym koncernie motoryzacyjnym w europie.

O nas

Polityka prywatności

Informacje o firmie

Informacje o firmie
Teresa i Tomasz Polewka - Mandi House s.c.
Ul. Jurajskie Wzgórze 38 
32-087 Bibice (Kraków)
NIP: PL 5130246860
Regon: 365486818

 

Wykonujemy usługi projektowania CAD, skanowania 3D, inżynierii odwrotnej i metrologii optycznej.  Naszymi klientami są producenci dla przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego, wytwórczego i narzędziownie. Wykonujemy projekty i pomiary niewielkich ale precyzyjnych narzędzi do maszyn produkcyjnych, elementy form i tłoczników, wykrojników, części zamienne maszyn i urządzeń oraz duże elementy dla przemysłu hutniczego, kolejowego i wydobywczego. 

W kilku słowach o tym co robimy

Media Społecznościowe