Media Społecznościowe

W kilku słowach o tym co robimy

Wykonujemy kompleksowe usługi skanowania 3D, inżynierii odwrotnej, projektowania CAD i metrologii optycznej na terenie całej Polski i UE.  Wykonujemy projekty dla przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego i wytwórczego. Od niewielkich ale precyzyjnych narzędzi do maszyn produkcyjnych po duże elementy dla przemysłu hutniczego. Wieloletnie doświadczenie w przemyśle motoryzacyjnym i odlewniczym jest naszym atutem. Skaner 3D - Evicscan 3D HD Quadro, którym dysponujemy pozwala na bardzo dokładne pomiary nawet w bardzo trudnych warunkach.

Informacje o firmie
Teresa i Tomasz Polewka - Mandi House s.c.
Ul. Jurajskie Wzgórze 38 
32-087 Bibice (Kraków)
NIP: PL 5130246860
Regon: 365486818

 

Informacje o firmie

skanowanie 3D, pomiary 3D, inżynieria odwrotna
skanowanie 3d, pomiary 3D, inżynieria odwrotna

Polityka prywatności

O nas

Jesteśmy firmą inżynieryjną dostarczającą naszym klientom usługi z zakresu skanowania 3D, inżynierii odwrotnej, optycznej kontroli jakości wymiarowej, projektowania 3d.  Ponadto tworzymy dokumentację 2D/3D i analizy geometryczne (proste i złożeniowe). Mamy wieloletnie doświadczenie w przemyśle odlewniczym i motoryzacyjnym. Jesteśmy specjalistami jeśli chodzi o technologię formy, modele odlewnicze, elementy maszyn produkcyjnych

Nasza przygoda została zapoczątkowana na krakowskim AGH, gdzie narodziła się nasza pasja. Doświadczenie i wiedzę praktyczną zdobywaliśmy w jednej z lepszych polskich odlewni a później w największym koncernie motoryzacyjnym w europie.

tomasz polewka- inżynieria  odwrotna i metrologia

inż. Tomasz Polewka

  1. pl
  2. sv
  3. en
  1. pl
  2. sv
  3. en
saknowanie 3d, inżynieria odwrotna, metrologia

 +48 794726596 

info@mandicad.com