Media Społecznościowe

W kilku słowach o tym co robimy

Wykonujemy kompleksowe usługi skanowania, inżynierii odwrotnej, Druku 3D i metrologii optycznej na terenie całej Polski i UE.  Nasza lokalizacja sprawia, że mamy szczególnie blisko do Krakowa, Katowic i Rzeszowa. Wieloletnie doświadczenie w przemyśle motoryzacyjnym i odlewniczym jest naszym atutem. Skaner 3D - Evicscan 3D HD Quadro, którym dysponujemy pozwala na bardzo dokładne pomiary nawet w bardzo trudnych warunkach.

Teresa i Tomasz Polewka - Mandi House s.c.
Ul. Jurajskie Wzgórze 38 
32-087 Bibice (Kraków)
NIP: PL 5130246860
Regon: 365486818

 

Informacje o firmie

skanowanie 3D, pomiary 3D, inżynieria odwrotna
skanowanie 3d, pomiary 3D, inżynieria odwrotna

Polityka prywatności

  1. pl
  2. sv
  3. en
  1. pl
  2. sv
  3. en
saknowanie 3d, inżynieria odwrotna, metrologia

 +48 794726596 

info@mandicad.com

Wycena usług

Twój e-mail:
Telefon
Opis
Załącz zdjęcia
Zgoda RODO
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Klauzula informacyjna zgodna z RODO – w przypadku zbierania danych od osoby, której dane dotyczą

Uprzejmie informujemy, że:  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MandiHouse s.c. z siedzibą w Bibicach przy ul Jurajskie Wzgórze 38, zwany dalej Administratorem; Administrator prowadzi operacje przetwarzania Pani/Pana danych osobowych,  Inspektorem danych osobowych u Administratora jest Tomasz Polewka, e-mail:tp@mandicad.pl,

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu obsługi i realizacji zamówień i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest obsługa zamówień. Podanie danych jest niezbędne do zawarcia umowy, w przypadku niepodania danych niemożliwe jest zawarcie umowy,

Posiada Pani/Pan prawo do: 1)żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,. 2)wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,3) przenoszenia danych, 4)wniesienia skargi do organu nadzorczego, 5)cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych. 6)Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, 7) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez przez okres potrzebny dla realizacji zamówień.

 

Aby uzyskać precyzyjną wycenę usług skanowania 3D, inżynierii odwrotnej, druku 3D lub pomiaru, wyślij do nas zapytanie. 

Opisz co potrzebujesz, jaki zakres usług Cię interesuje, podaj orientacyjne gabaryty i załącz zdjęcie elementu.

Jeśli masz wątpliwości lub pytania bardzo chętnie pomożemy i doradzimy. Zadzwoń lub napisz.

+48794726596

info@mandicad.com

Zastosowanie Skaningu 3D i inżynierii odwrotnej:

  • Odtworzenie elementów do, których brak jest dokumentacji wykonawczej, posiadających skomplikowaną geometrię i których zaprojektowanie konwencjonalnymi metodami byłoby niezwykle utrudnione.

  • Pomiary oparte o wyniki skanowania 3D charakteryzują się bardzo dużą dokładnością i precyzją. Ponadto pozwalają na uzyskanie olbrzymiej ilości danych, których nie da się osiągnąć innymi metodami. Obecnie powoli odchodzi się od metod punktowego pomiaru właśnie na rzecz pomiarów skaningowych, ponieważ ilość zdobytych informacji oraz precyzji pomiaru znacznie przewyższa tradycyjne metody pomiarów współrzędnościowych. Zdobyte w ten sposób informacje można później analizować niemal w dowolny sposób.

  • Analiza zużycia części- formy, rdzennice, współpracujące części maszyn z czasem ulegają zużyciu. Technika skanowania 3D pozwala na dokładną analizę zużycia i pomaga przewidywać jak długo dany element może jeszcze pracować.

  • Dla potrzeb druku 3D, skanowanie jest niezastąpionym narzędziem, które pozwala na dowolne powielanie, skalowanie (zwiększanie/zmniejszanie) obiektów.