Zastosowanie Skaningu 3D i inżynierii odwrotnej:

  • Odtworzenie elementów do, których brak jest dokumentacji wykonawczej, posiadających skomplikowaną geometrię i których zaprojektowanie konwencjonalnymi metodami byłoby niezwykle utrudnione.

  • Pomiary oparte o wyniki skanowania 3D charakteryzują się bardzo dużą dokładnością i precyzją. Ponadto pozwalają na uzyskanie olbrzymiej ilości danych, których nie da się osiągnąć innymi metodami. Obecnie powoli odchodzi się od metod punktowego pomiaru właśnie na rzecz pomiarów skaningowych, ponieważ ilość zdobytych informacji oraz precyzji pomiaru znacznie przewyższa tradycyjne metody pomiarów współrzędnościowych. Zdobyte w ten sposób informacje można później analizować niemal w dowolny sposób.

  • Analiza zużycia części- formy, rdzennice, współpracujące części maszyn z czasem ulegają zużyciu. Technika skanowania 3D pozwala na dokładną analizę zużycia i pomaga przewidywać jak długo dany element może jeszcze pracować.

  • Dla potrzeb druku 3D, skanowanie jest niezastąpionym narzędziem, które pozwala na dowolne powielanie, skalowanie (zwiększanie/zmniejszanie) obiektów.

Aby uzyskać precyzyjną wycenę usług skanowania 3D, inżynierii odwrotnej, druku 3D lub pomiaru, wyślij do nas zapytanie. 

Opisz co potrzebujesz, jaki zakres usług Cię interesuje, podaj orientacyjne gabaryty i załącz zdjęcie elementu.

Jeśli masz wątpliwości lub pytania bardzo chętnie pomożemy i doradzimy. Zadzwoń lub napisz.

+48794726596

info@mandicad.com

Klauzula informacyjna zgodna z RODO – w przypadku zbierania danych od osoby, której dane dotyczą

Uprzejmie informujemy, że:  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MandiHouse s.c. z siedzibą w Bibicach przy ul Jurajskie Wzgórze 38, zwany dalej Administratorem; Administrator prowadzi operacje przetwarzania Pani/Pana danych osobowych,  Inspektorem danych osobowych u Administratora jest Tomasz Polewka, e-mail:tp@mandicad.pl,

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu obsługi i realizacji zamówień i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest obsługa zamówień. Podanie danych jest niezbędne do zawarcia umowy, w przypadku niepodania danych niemożliwe jest zawarcie umowy,

Posiada Pani/Pan prawo do: 1)żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,. 2)wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,3) przenoszenia danych, 4)wniesienia skargi do organu nadzorczego, 5)cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych. 6)Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, 7) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez przez okres potrzebny dla realizacji zamówień.

 

Twój e-mail:
Telefon
Opis
Załącz zdjęcia
Zgoda RODO
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Wycena usług

info@mandicad.com

 +48 794726596 

saknowanie 3d, inżynieria odwrotna, metrologia
  1. pl
  2. sv
  3. en

Polityka prywatności

Informacje o firmie

Informacje o firmie
Teresa i Tomasz Polewka - Mandi House s.c.
Ul. Jurajskie Wzgórze 38 
32-087 Bibice (Kraków)
NIP: PL 5130246860
Regon: 365486818

 

Wykonujemy usługi projektowania CAD, skanowania 3D, inżynierii odwrotnej i metrologii optycznej.  Naszymi klientami są producenci dla przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego, wytwórczego i narzędziownie. Wykonujemy projekty i pomiary niewielkich ale precyzyjnych narzędzi do maszyn produkcyjnych, elementy form i tłoczników, wykrojników, części zamienne maszyn i urządzeń oraz duże elementy dla przemysłu hutniczego, kolejowego i wydobywczego. 

W kilku słowach o tym co robimy

Media Społecznościowe